• rafo@poczta.fm
  • 503 139 953

Projekty unijne

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie”


Operacja pn.: „Rozwój mikroprzedsiębiorstwa poprzez zakup maszyny oraz zatrudnienia dwóch pracowników”

mająca na celu „Stworzenie możliwości wzrostu produkcji poprzez zakup centrum obróbczo tnącego oraz utworzenie nowych, nowoczesnych dwóch stanowisk pracy za pomocą inwestycji ”

współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020.

Wartość realizowanej operacji: 442 488 zł

ZPUH RAFO Ewa Nagórska www.rafo.com.pl

O NAS

Nasz firma od 2001 roku, oferuje swoje usługi z zakresu sprzedaży i montażu szeroko pojętej stolarki okiennej i drzwiowej. Cenne, długoletnie doświadczenie i profesjonalizm sprawiają, że możemy pomóc Ci podjąć najlepszą możliwą decyzje przy wyborze drzwi, okien, bram, rolet, żaluzji i innych akcesoriów. Zdajemy sobie sprawę, jak ważnym miejscem dla każdego człowieka jest dom i dokładamy wszelkich starań by poprawić Twój komfort i bezpieczeństwo jednocześnie trafiając w Twój gust i estetykę. Nasza oferta bogata jest w wielu producentów, od najbardziej znanych marek po małe, lokalne firmy, dzięki czemu znajdziesz tu wszystko co potrzebujesz bez względu na zawartość portfela. Znajdziesz nas w Pelplinie.

SZYBKI KONTAKT
  • ul. Strzelnica 5
  • 503 139 953
  • rafo@poczta.fm
  • pon. - pt.: 8:00 - 16:00